do kasy suma: 0,00 zł
Kontakt


E-mail:
 contact@auto24parts.com

Tel:
  +48 501 409 435
  +32 201 72 96

Adres:
    ul.Mikusińskiego 33
     40-146 Katowice
   pon- pt  9:00 - 17:00

Waluty
 

Części samochodowe używane | UPS POLSKA
Tanie części samochodowe Katowice | PayPal

 

części używane: opel,volkswagen, audi,peugeot - DotPay

google +

KOLUMNA KIEROWNICZA OPEL AGILA ZE WSPOMAGANIEM UKLADU KIEROWNICZEGO 2000-2007 9209756, 4705471, 47 05 471, 9209968, 4705527, 47 05 527, 9215683, 4707317, 47 07 317

Dostępność: dostepny
Wysyłka w: 24 h
Cena: 600,00 zł 600.00 PLN
Cena netto: 487,80 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: GM
Kod produktu: 3853

Dane techniczne

NAZWA CZĘŚCI KOLUMNA KIEROWNICZA
MARKA I MODEL OPEL AGILA
ROCZNIK 2000-2007
NUMER PRODUCENTA 9209756
NUMER CZĘŚCI 4705471
NUMER CZĘŚCI 9209968
NUMER CZĘŚCI 4705527
NUMER CZĘŚCI 9215683
NUMER CZĘŚCI 4707317
OPCJA SPRZEDAŻY WYSYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY / ZAKUP Z MONTAŻEM
STAN UŻYWANY SPRAWNY W DOBRYM STANIE

Wysyłka

WYSYŁKA, ODBIÓR OSOBISTY LUB MONTAŻ CZĘŚCI KOLUMNA KIEROWNICZA OPEL AGILA ZE WSPOMAGANIEM UKLADU KIEROWNICZEGO 2000-2007 9209756, 4705471, 47 05 471, 9209968, 4705527, 47 05 527, 9215683, 4707317, 47 07 317 W NASZYM WARSZTACIE

KONTAKT DO WARSZTATU: 32 201 72 96 LUB 501 409 435

KOSZT WYSYŁKI - DO 30 KG:

  • Przesyłka kurierska (wpłata na konto): 20zł
  • Przesyłka kurierska (pobraniowa): 25zł

 

ODBIÓR OSOBISTY (części: KOLUMNA KIEROWNICZA OPEL AGILA ZE WSPOMAGANIEM UKLADU KIEROWNICZEGO 2000-2007 9209756, 4705471, 47 05 471, 9209968, 4705527, 47 05 527, 9215683, 4707317, 47 07 317):

  • AUTO24PARTS
  • ADRES: ul. Mikusińskiego 33, 40-146 Katowice
  • TEL: 501 409 435 lub 32 201 72 96
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl