do kasy suma: 0,00 zł
Kontakt


E-mail:
 contact@auto24parts.com

Tel:
  +48 501 409 435
  +32 201 72 96

Adres:
    ul.Mikusińskiego 33
     40-146 Katowice
   pon- pt  9:00 - 17:00

Waluty
 

Części samochodowe używane | UPS POLSKA
Tanie części samochodowe Katowice | PayPal

 

części używane: opel,volkswagen, audi,peugeot - DotPay

google +

KOLUMNA KIEROWNICZA OPEL ASTRA 1998-2005 Z REGULACJA WYSOKOSCI ODCHYLANEJ KIEROWNICY 9127983, 9156194, 9223150, 9223958, 9228681, 900377, 9 00 377, 900478, 9 00 478, 900107, 9 00 107, 900110, 9 00 110, 900111, 9 00 111

Dostępność: dostepny
Wysyłka w: 24 h
Cena: 400,00 zł 400.00 PLN
Cena netto: 325,20 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: GM
Kod produktu: 3849

Dane techniczne

NAZWA CZĘŚCI KOLUMNA KIEROWNICZA
MARKA I MODEL OPEL ASTRA
ROCZNIK 1998-2005
NUMER PRODUCENTA 9127983
NUMER CZĘŚCI 9156194
NUMER CZĘŚCI 9223150
NUMER CZĘŚCI 9223958
NUMER CZĘŚCI 9228681
NUMER CZĘŚCI 900377
NUMER CZĘŚCI 900478
NUMER CZĘŚCI 900107
NUMER CZĘŚCI 900110
OPCJA SPRZEDAŻY WYSYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY / ZAKUP Z MONTAŻEM
STAN UŻYWANY SPRAWNY W DOBRYM STANIE

Wysyłka

WYSYŁKA, ODBIÓR OSOBISTY LUB MONTAŻ CZĘŚCI KOLUMNA KIEROWNICZA OPEL ASTRA 1998-2005 Z REGULACJA WYSOKOSCI ODCHYLANEJ KIEROWNICY 9127983, 9156194, 9223150, 9223958, 9228681, 900377, 9 00 377, 900478, 9 00 478, 900107, 9 00 107, 900110, 9 00 110, 900111, 9 00 111 W NASZYM WARSZTACIE

KONTAKT DO WARSZTATU: 32 201 72 96 LUB 501 409 435

KOSZT WYSYŁKI - DO 30 KG:

  • Przesyłka kurierska (wpłata na konto): 20zł
  • Przesyłka kurierska (pobraniowa): 25zł

 

ODBIÓR OSOBISTY (części: KOLUMNA KIEROWNICZA OPEL ASTRA 1998-2005 Z REGULACJA WYSOKOSCI ODCHYLANEJ KIEROWNICY 9127983, 9156194, 9223150, 9223958, 9228681, 900377, 9 00 377, 900478, 9 00 478, 900107, 9 00 107, 900110, 9 00 110, 900111, 9 00 111):

  • AUTO24PARTS
  • ADRES: ul. Mikusińskiego 33, 40-146 Katowice
  • TEL: 501 409 435 lub 32 201 72 96
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl