do kasy suma: 0,00 zł
Wersje językowe
Kontakt

E-mail:
contact@auto24parts.com

Auto24parts  
ul. Załęska Hałda 4  
Katowice
auto serwis , magazyn części mechanicznych
+48 501 409 435
+32 201 72 96


Elektronika Samochodowa
+48 792 797 344
+32 235 19 75

Obsługiwane płatności
Głowice do silników marki Opel

Chociaż konstrukcja i jakość wykonania głowicy silnika przewidują jej pracę nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, to w pewnych przypadkach może się zdarzyć sytuacja, w której dochodzi do uszkodzenia tej ważnej części jednostki napędowej każdego pojazdu mechanicznego. Przyczyn uszkodzenia może być wiele, począwszy od błędów w użytkowaniu, a skończywszy na zmęczeniu eksploatacyjnym materiału. Dostrzegając znaczny wzrost zainteresowania naprawą i regeneracją głowic silnika, w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne przygotowaliśmy naszym Klientom korzystne rozwiązania sprzedażowe. Pragnąc zostać niezaprzeczalnym liderem rynku, nasza propozycja jest skierowana do posiadaczy każdego modelu marki samochodowej Opel. Dla Was oferujemy dwie kategorie sprzedaży.

- Głowice silnika wymagające dalszego przygotowania przez specjalistyczny zakład naprawczy oferujący fachową naprawę lub regenerację głowicy wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Każdy użytkownik Opla decydujący się na wymianę oferowanej głowicy silnika pochodzącej z demontażu musi w tym przypadku samodzielnie zadbać o wykonanie dalszych prac wpływających na najwyższą jakość pracy jednostki napędowej po zamontowaniu głowicy. Jedynie sprawdzenie, dotarcie gniazd i splantowanie głowicy gwarantuje pełną skuteczność pracy silnika.

- Głowice, które dzięki wcześniej wykonanej pracy są w pełni gotowe do montażu w samochodzie. W tym przypadku oferowana przez nas głowica jest przygotowana do montażu po planowaniu, dotarciu zaworów oraz sprawdzeniu ciśnieniowym.
-Plantowanie głowicy ma na celu wyrównanie porowatej powierzchni, dzięki czemu odcinek styku głowicy z blokiem silnika zapewnia jej idealną wręcz szczelność.
-Dotarcie zaworów oraz ich gniazd zapewnia najlepszą jakość pracy silnika.
-Sprawdzenie ciśnieniowe szczelności głowicy umożliwia wykrycie mikroskopijnych pęknięć zagrażających całemu silnikowi.
-Wymiana uszczelniaczy oraz sprawdzenie przydatności innych elementów głowicy mających wpływ na pracę silnika.

W obu propozycjach usługi oferujemy używane, kompletne i w pełni sprawdzone głowice do silników marki Opel, zdemontowane ze sprawnych samochodów. Zapewniamy odpowiednio niską cenę sprzedaży.

Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl